Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
232 oy / 3,25 puan
Firma Yetkilisi
:
Muhittin Uçan
Telefon
:
Fax
:
0 332 238 38 60
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Musalla Bağları Mah. Dikimhane Sok. No:19
Konya / Selçuklu
Firmamız; halı sıkma makinaları, halı yıkama makinaları, sıcak soğuk basınçlı oto yıkama makinaları, halı ve koltuk yıkama makinaları, 3 motorlu oto temizlik makinası, kompresörler, rottest yıkama makinaları satış ve servisi ile hizmet vermektedir.


Ürünlerimiz, endüstriyel temizlik ve servis ekipmanlarımız, havuz, mandıra, marina temizliğinde, mermer yıkama ve dış cephe temizleme makinası olarak, tavuk çiftliği, büyükbaş hayvan çiftliği, tuğla fabrikası, oto kuaför, süt ürünleri et ve entegre tesisleri temizliği, tanker, gemi, tekne, uçak, otobüs vb. araçlarda temizlik ve yıkama makinası olarak kullanılabilir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Resim Yok

Jetonlu Oto Süpürge Makinası

Jetonlu oto süpürge makinası ihtiyaçlarınız için firmamızla iletişime geçiniz.
Ürün Fiyatı : 2.500 TL
Halı Sıkma ve Durulama Makinası

Halı Sıkma ve Durulama Makinası

Üst motor koruma paneli, kayış kasnak ve motoru koruma altına alır. Tüm kapalı aksamları sudan ve dı
Ürün Fiyatı : 3.000 TL
Olmo Cilalı Oto Köpük

Olmo Cilalı Oto Köpük

Bünyesinde bulunan köpük ile ekstra köpük yapıcı malzemeye ihtiyaç duyulmaz. İthal Olmo çözücü yazlı
Ürün Fiyatı : 200 TL

İlanlar

Artı Makina Kimya İthalat İhracaat firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.