Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
73 oy / 2,86 puan
Firma Yetkilisi
:
Mehmet Yıldız
Telefon
:
Fax
:
0 242 618 42 42
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Gündopğan Mah. M. Akif Ersoy Cad. No:10/b
Antalya / Elmalı

Ebrar İletişim - Hakkımızda

09.04.2010 tarihinde fatura ödeme, Turkcell Vodafone Avea hatlarına ait faturalı faturasız hat satışı ve numara taşıma işlemleri. İşlemleri ile hizmete başladık. Bilgisayar sıfır ve yedek parça satışı, digital fotoğraf makinesi satışı vs. iş ve işlemleri yapmak istiyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Ebrar İletişim firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Ebrar İletişim firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.