Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Mobsa Mobilya

2,5 star rating
175 oy / 2,86 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
0 224 221 15 81
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İnönü Cad. No:65 Yeniyol Heykel
Bursa / Osmangazi

Mobsa Mobilya - Hakkımızda

Mobsa Mobilya genç stili yansıtan marka...

Sadelik konforla buluştu.

Modern formlarıyla göz dolduran, mekanınıza hayat getiren mobilyalar tasarladık.

Yalınlığın göze çarptığı tasarımlarımızda mekanları hacimleri ile dolduran ürünler yerine hayatınızı kolaylaştıracak estetik, kullanışlı alanlar oluşturduk ve mekanlarınızın size özgü olması için ürünlerimizde farklı kombinasyonlar yapabilmenize olanak sunduk.

Sektörde 20 yılı geride bırakırken çağdaş, ekonomik, rahat ve kullanışlı ürünleri kalitemizden taviz vermeden ve tüm yenilikleri takip ederek üretmeye devam ediyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Mobsa Mobilya firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Mobsa Mobilya firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.