Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

4 star rating
140 oy / 4,14 puan
Firma Yetkilisi
:
Üsame Taşkaya
Telefon
:
Fax
:
0 216 365 02 17
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yukarı Dudullu Mah. Nato Yolu Cad. No:174\2
İstanbul / Ümraniye
Atiker Dış Ticaret A.Ş. bünyesinde Dijitsu Dış Ticaret A.Ş., Envico Çevre Temizlik A.Ş., Forum Gıda A.Ş., Akbor Boru A.Ş. gibi şirketleri barındıran grubun bir üyesidir.

Gurubumuz sağlıklı yaşama verdiği önemden dolayı arıtma sektörüne 2009 yılının sonunda girme kararı almıştır. Atiker Dış Ticret A.Ş., AR-GE çalışmalarına 2010 yılının başından itibaren başlamış, 240 günlük ar-ge çalışmasının sonunda Türkiye'nin en kaliteli arıtma sistemi ve filtre sistemi olan Forumlife'ı ortaya çıkarmıştır. Buradaki amacımız tüm insanlığa hizmettir. Bunun yanında en kaliteli en hijyenik ve fiyat bakımından da en uygun olan bir ürünü ortaya çıkarmaktır.

Alanında lider olan Dijitsu A.Ş., sebil teknolojisinde rakiplerinin ulaşması zor olan bir zirveye oturmuştur. 13 yıllık bir sebil firması olan Dijitsu A.Ş. ile çevre temizlik konusunda uzman olan ve şehir arıtma sistemlerinde en uç noktada bir yere sahip olan Envico A.Ş. tecrübelerini birleştirmiştir. Böylece Atiker Dış Ticaret bir ilke imza atmıştır. İlklere imza atmaya devam edecektir.

Forumlife markasıyla insanlığın hizmetine sunacağımız arıtmalı su sebilini diğerlerinden ayıran özelliklerden bir kaçı şöyledir.

1- Türkiye'de ilk defa sıcak ve soğuk suyun istendiği derecede ayarlanabilir olması
2- Sebil aksamında, suyun kullanım anına kadar hiç bir plastik aksama değmemiş olması
3- Sıcak veya soğuk su olmadığında otomatik alarm sistemi.
4- Benzersiz bir tat sunması.

Atiker Dış Ticaret A.Ş. geliştirdiği bu ürüne Forumlife diyerek insanların sağlıklı yaşamlarını bir forum gibi düşünmüştür. Her alanda iyilik ve güzelliklerin paylaşılması gerektiğine inanıyoruz. Atiker ailesi olarak geliştirdiğimiz bu ürünü tüm insanlığın faydasına sunuyoruz. Bundan dolayı çok gururluyuz.

Sağlıklı mutlu huzurlu bir yaşam dileklerimizle tüm müşterilerimizin her zaman yanında olacağız.

Sağlıklı ve faydalı içme suyu üretiminde geleceğin lideri Atiker Dış Ticaret A.Ş. saygılarını sunar.

Etiketler

Ürünlerimiz

Atiker Dış Ticaret A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Atiker Dış Ticaret A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Diğer Ücretlerin Gelir Vergisinin İdarece Tarhı ve 1. Taksit Ödemesi
1.2.2021 - 1.3.2021
Basit Usulde Vergilendirilen Mükelleflerin 2020 Yılına İlişkin Gelir Vergisi Beyanı ve 1. Taksit Ödemesi
1.2.2021 - 1.3.2021
Ocak 2021 Dönemine Ait Kurumlar Vergisi Mükellefleri İçin Turizm Payının Beyanı ve Ödemesi
1.2.2021 - 1.3.2021
Ocak 2021 Dönemine Ait Mal ve Hizmet Alımlarına İlişkin Bildirim Formu (Form Ba)
1.2.2021 - 1.3.2021
Ocak 2021 Dönemine Ait Mal ve Hizmet Satışlarına İlişkin Bildirim Formu (Form Bs)
1.2.2021 - 1.3.2021
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.