Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Hakan Para Kasaları

2,5 star rating
166 oy / 2,87 puan
Firma Yetkilisi
:
Sinan Avşar
Telefon
:
Fax
:
0 216 622 24 55
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
A.gazi Mah Sevenler Cad Avşar Sok No:73 Samandıra
İstanbul / Sancaktepe

Hakan Para Kasaları - Hakkımızda

Genel faaliyet alanı duvar kasaları, monteli kasaları, isteğe uygun özel siparişler, şirket kasaları, kabul yeri kasaları, kuyumcu kasaları, asansörlü vitrin kasaları, otel tipi kasalar, ev tipi kasalar, mahzen kapıları, banko, resepsiyon ve boy kasalarıdır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Çelik Para Kasaları

Çelik Para Kasaları

ÖZEL YAPIM DOLGULU TEK KAPILI KASA Ana gövde yapısı dış duvar kalınlığı mukavemeti için 6mm’lik çel
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Hakan Para Kasaları firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.