Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Saçar Makina

2,5 star rating
292 oy / 2,53 puan
Firma Yetkilisi
:
Mehmet Aktaş
Telefon
:
Fax
:
0 216 540 74 41
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:9 Y. Dudullu
İstanbul / Ümraniye

Saçar Makina - Hakkımızda

Saçar Makina, faaliyetlerine 1945 yılında Perşembe Pazarında kurulan torna atölyesi ile başlamıştır. İlk olarak dönemin sanayi kuruluşlarında ve tarımında kullanılmak üzere su pompaları imalatını, benzinli ve dizel motorların, pompa montaj, tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirmiştir. Daha sonraki yıllarda ağırlıklı olarak inşaat sektörüne yönelik makine tasarımları ve imalatı yaparak sektörün ihtiyaçlarını karşılamıştır.

Şirketimiz makine sektöründeki bilgi birikimi ve tecrübesini, 1999 yılında enerji sektörüne aktararak jeneratör imalatına geçmiştir. Öncelikli olarak 3 kVA - 16kVA güç aralığında imalat gerçekleştirilmiştir. Piyasaya sunulan bu ürünlerin kalitesi konusunda, müşteri tarafından yapılmış olumlu geribildirimler, 2001 yılında markalaşma sürecine başlanmasına ve daha büyük güç üreten jeneratörlerin imalatlarının gerçekleşmesine neden olmuştur. Bugün KATANA markasıyla, uzman personelimiz tarafından üretilerek piyasaya sunulan jeneratörler, kara ve deniz motorları, su pompaları ve çapa makinaları sektördeki her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir.

Saçar Makina, yurt içerisinde elde ettiği başarıları, küresel pazarlara taşımayı önümüzdeki süreç için kendine hedef seçerek, Avrupa, Orta Asya, Afrika ve Türk Cumhuriyetlerinde gerçekleşen sektörel fuarlara katılıp, pazar analizleri yaparak, ihtiyaç duyulan ürünleri tespit etmektedir. Bu çalışmalar sonucunda ilk olarak Gürcistan pazarına ürün sunulmuş ve müşteri tarafından çok kısa bir sürede kabul görmüştür.

Saçar Makina idari ve teknik kadrosu, yüzde yüz yerli sermaye ile üretilen jeneratör ve diğer makinaları, sunulan ülke pazarlarında söz sahibi bir marka olarak konumlandırmak için, her türlü çalışmayı yapmaktadır.
Bu nedenle Nisan 2008 tarihinde, ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi, IS0 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi ve CE belgelendirme çalışmalarına başlanmış olup, üretim, servis ve yedek parça konularında sunulan hizmetleri müşteri memnuniyeti için standartlaştırmak adına gerekli adım atılmıştır.

Hedef; gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarlarda, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutan, zamanında ve kaliteli üretim gerçekleştiren, satış sonrası yaygın yedek parça ve servis ağına sahip aranılır bir marka olmaktır.

Etiketler

Ürünlerimiz

KD 73 Jeneratör

KD 73 Jeneratör

Teknik özellikler için lütfen Katana ile irtibata geçiniz Tel: 02165407433 Web: www.katana.com.tr
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
KD 300 Dizel Jeneratör

KD 300 Dizel Jeneratör

Teknik özellikler ve fiyat için lütfen Katana ile iletişime geçiniz. Tel: 02165407433 Web: www.kat
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Saçar Makina firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.