Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2 star rating
382 oy / 2,48 puan
Firma Yetkilisi
:
Öğün Eşim
Telefon
:
Fax
:
0 232 363 65 22
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
7618 Sokak No4/6
İzmir / Karşıyaka

Ege Buz Dağıtım - Hakkımızda

İzmir'de kristal kadeh buzu imalatı ve dağıtımı ile ilgili faaliyet göstermekteyiz. Kare,mantar ve parmak olmak üzere üç farklı tipte buzumuz bulunmaktadır. Restaurantlar, barlar, eğlence mekanları, oteller vb işletmelerin buz ihtiyaçlarında birebir çözüm ortağı olabilecek yapıdayız.
Yeterli miktardaki üretim kapasitemiz ile kesintisiz tedarik sağlayabilmekteyiz. İzmir merkez ve civarımızda bulunan turistik bölgelere dağıtım servisimiz bulunmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Ege Buz Dağıtım firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Ege Buz Dağıtım firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.