Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
99 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Volkan Demirbaş
Telefon
:
Fax
:
0 312 279 33 45
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Eryaman Mah. Dil Devrimi Caddesi 285. Sokak Eryaman Evleri Doplhın A.v.m No:21/3
Ankara / Etimesgut

Burc Music Center - Hakkımızda

Eğitimli kadrosu ile gitar keman, viyola, çello,bateri,piyano, bağlama (uzun sap, kısa sap) dersleri verilmektedir, özel dersler kişisel isteğe göre ayarlanmaktadır.
Aradığınız bütün enstürman çeşitlerini en uygun fiyatlara bulabileceğiniz bir müzik mağazasıyla hizmetinizdeyiz. Gruplar max. 5 kişiliktir. Derslerimiz haftada iki gün birer saat ayda sekiz saattir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Burc Music Center firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Eryaman'da Piyano Dersi

Burc Music Center piyano dersleri haftada 1 saat ayda 4 saat olup aylık 150.00 TL.. ÖZEL DERSDİR..
Kategori Kategori
 : Diğer İlanlar
Tarih Tarih
 : 18.6.2009

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.