Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
209 oy / 2,79 puan
Firma Yetkilisi
:
Halil Atay
Telefon
:
Fax
:
0 342 226 58 32
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
25 Aralık Mah. Tüfekçi Yusuf Bulvarı No:48/a
Gaziantep / Şahinbey
Firmamız tarımsal sulama sistemlerinin kurulması, projelendirilmesi, teknik danışmanlık konularında 2007 yılından beri faaliyet göstermektedir. Damla sulamada NETAFİM, yağmurlama sulamada ARILI hortum ve borularının Gaziantep bayiisiyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Su Tar Tarımsal Sulama firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Su Tar Tarımsal Sulama firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.