Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
İzmir Müzik

3,5 star rating
157 oy / 3,62 puan
Firma Yetkilisi
:
Erdem İzmir
Telefon
:
Fax
:
0 326 216 77 19
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Atatürk Cad. Ümit Apt. No:112/b ( Bayındırlık Karşısı )
Hatay / Merkez

İzmir Müzik - Hakkımızda

Hatay'da kurumsal bir yapıya sahip olan İzmir Organizasyon Tic.Ltd.Şti - İzmir Müzik adı ile 16 yılı aşkın süredir bölgenin lider müzik aletleri mağazalarıyla toptan ve perakende satışın yanı sıra eğitim hizmetleri de vermektedir. Atatürk Caddesi'nde yeni piyano satış mağazamız hizmete girmiştir.

Etiketler

Ürünlerimiz

İzmir Müzik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

İzmir Müzik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.