Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Karakalem Yazılm

2,5 star rating
41 oy / 2,71 puan
Firma Yetkilisi
:
Miraç Ertem
Telefon
:
Fax
:
0 312 481 71 51
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Dikmen Caddesi Bankalar Apt. No:205/9 Dikmen
Ankara / Çankaya

Karakalem Yazılm - Hakkımızda

2006 yılında Ankara'da atılan temeller üzerinde yükselerek bugünlere gelen genç bir şirkettir. Gençliğin verdiği dinamizmle hızla yükselerek Web Tabanlı Teknolojilerde hedeflediği noktalara gelebilmek için çaba sarf etmekte olan ve kendini sürekli yenileyen bir firmadır. Web sayfası tasarımı ile başlayan hizmet yelpazemize zamanla web hosting, web yazılımları, web danışmanlık hizmetlerini de ekleyerek büyüdük ve güçlendik.
Müşteri memnuniyetini ve beraber çalışılan şirketlerin menfaatlerini de ön planda tutmak şirketimizin hizmet anlayışını özetleyen bir kavramdır. Yaptığımız her çalışma bizim için bir sorumluluk ve ciddiyet; her çalışılan kurum da bizim bir çözüm ortağımızdır.

Vizyonumuz :
Web tabanlı teknolojileri kurumlara en uygun şekilde adapte ederek; şirketlere artı bir değer sağlamak ve yüksek kaliteli bilişim çözümlerimiz ve hizmetlerimiz ile Türkiye'de güvenilir ve kalıcı bir marka ve isim olmaktır

Etiketler

Ürünlerimiz

Karakalem Yazılm firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Karakalem Yazılm firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.