Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Liderler Grup Bilişim

2,5 star rating
42 oy / 2,71 puan
Firma Yetkilisi
:
Nuri Yeşilce
Telefon
:
Fax
:
0 216 442 31 23
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Altayçeşme Mah. Mehmetçik Sok. Ünal Apt. No:6/a
İstanbul / Maltepe

Liderler Grup Bilişim - Hakkımızda

Uzun yıllardan beri bilişim sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız Liderler Grup adı altında kurumsal kimliğine bürünmüştür. Firmamız web tasarımı, tanıtım CD'si, yazılım, donanım ve otomasyon gibi alanlarda müşterilerine özel çözümler sunmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Liderler Grup Bilişim firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Liderler Grup Bilişim firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.