Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
İdeal Ecza Deposu Tic. Ltd. Şti.

2 star rating
114 oy / 2,48 puan
Firma Yetkilisi
:
Mehmet Arikan
Telefon
:
Fax
:
0 216 313 34 69
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Ihlamurkuyu Mah. Alemdağ Cad. Özgür Sok. No:31
İstanbul / Ümraniye
İdeal Ecza Deposu Tic. Ltd. Şti. Kasım 2008 tarihinde medikal sektörde dürüst ve seviyeli depoculuk ilkeleri ile hizmet vermek amacıyla Ümraniye / İstanbul'da kurulmuştur.
Uzman kadromuz ile yeni teknolojilere imza atarak dünya çapında müşterimiz olan eczacılarımıza hızlı ve kusursuz hizmet sunmaktayız.
Telefon, faks, e-mail ve web sayfamızdan bilgi edinilebilmekte ve sipariş verilebilmektedir.
Sağlık gibi titizlik gerektiren bir sektör sözkonusu olduğunda; titizlik, steril koşullar, tedbir gibi konu başlıkları büyük önem kazanır. Bu hassasiyetimiz kalite standartlarımızın temelinidir.

Etiketler

Ürünlerimiz

İdeal Ecza Deposu Tic. Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

İdeal Ecza Deposu Tic. Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.