Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
ODS Danışmanlık Eğitim

3 star rating
88 oy / 3,05 puan
Firma Yetkilisi
:
Onur Seçkin
Telefon
:
Fax
:
0 312 466 71 42
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Boğaz Sokak No:27-5
Ankara / Gaziosmanpaşa
ODS Danışmanlık, başvuru yapacak proje sahibi kuruluşlar için AB, Dünya Bankası, Birleşmiş Milletler gibi kurumlara proje hazırlamakta ve fon başvurusu yapmaktadır. Kabul edilen projelerin uygulanması aşamasında da danışmanlık hizmeti veren ODS Danışmanlık süreci yakından takip etmekte ve projenin tamamlanmasına kadarki tüm yazışmalarda, dokümanların hazırlanmasında ve raporlamaların yapılmasında fondan faydalanan kuruluşlara destek vermektedir.
Bu anlamda firmamız tarafından verilen proje danışmanlık hizmetini proje hazırlama-geliştirme ve proje uygulama-yönetim olmak üzere iki ana başlıkta toplamakta fayda vardır. Bu hizmetler ayrı ayrı düşünülebildiği gibi kuruluşların istekleri doğrultusunda projenin başlangıç noktasından tamamlanmasına kadarki tüm süreç firmamız tarafından takip edilebilmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

ODS Danışmanlık Eğitim firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kalkınma Ajansı Hibe Desteklerinden Haberdar mısınız?

Kobiler için verilen hibe desteklerinden en önemlisi kalkınma ajansı destekleridir. Bu destekler ile yatırımı olan kobilerin yapacağı makine ekipman v
Kategori Kategori
 : Diğer İlanlar
Tarih Tarih
 : 30.11.2009

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.