Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3,5 star rating
167 oy / 3,5 puan
Firma Yetkilisi
:
Hakan Özer
Telefon
:
Fax
:
0 352 331 40 20
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yenidoğan Mah. Matbaacılar Sitesi 1. Blok No:3
Kayseri / Kocasinan

Çatı Reklam Evi - Hakkımızda

1998 Yılında kuruldu. Promosyon, Katolog broşür, grafik tasarım, endüstüriyel etiket imalatı, damla etiket, endüstüriyel fotoğraf çekimi, kurumsal ajans olarak hizmet vermektedir. 10 yıllık tücrübe kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri portföyünü sürekli yenileyen geliştiren bir yapıda kaliteli ürün zamanında teslimat ve sorun değil çözüm üretme hedefleri olan fiyat rekabeti ile değil kalite farkı ile yaptığı işlerde aranan marka olmak en büyük hedeftir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Çatı Reklam Evi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Çatı Reklam Evi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.