Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2 star rating
257 oy / 2,28 puan
Firma Yetkilisi
:
Ahmet Örikli
Telefon
:
Fax
:
0 258 268 90 86
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
3. Sanayi Sitesi 25. Cad. No:63
Denizli / Merkez

İkiler Otomotiv - Hakkımızda

Firmamız, 1973 yılında; filtre, madeni yağ, oto bakım ürünleri pazarlama ve üstübü imalatı ile çalışma hayatına başlamıştır.

Tam 35 yıldır filtre sektörü ve üstübü imalatında hizmet veren firmamız; başta Ege ve Akdeniz bölgelerinde olmak üzere, sayısız kurum ve kuruluşa filtre ve üstübü tedarik etmektedir.

Firmamızın, 2006 yılında İzmir şubesi faaliyete geçmiş ve
Fil filtre ana bayiliği, Fleetguard, Donaldson gibi markaların yanı sıra, Mann Filter Ege - Akdeniz distribütörlüğünü alarak, filtre dağıtım ve pazarlama ağını daha da genişletmiştir.

Filtre sektöründe her geçen gün pazar payını yükselten ikiler otomotiv, tecrübesi ve bilgi birikimi, yaklaşık 15.000 çeşit zengin ürün yelpazesi, toplamda 10.000 metrekarelik depolama alanı, uzman personeli ve 15 adet dağıtım aracı ile Türkiye'nin en büyük filtre tedarikçisidir.

Etiketler

Ürünlerimiz

İkiler Otomotiv firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

İkiler Otomotiv firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.