Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
228 oy / 2,79 puan
Firma Yetkilisi
:
Orhan Örs
Telefon
:
Fax
:
0 212 735 38 28
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Fevzi Paşa Mah. No:42 E5 Karayolu Üzeri Değirmenköy
İstanbul / Silivri
Adolin Boya Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1970 yılından beri İnşaat ve Sanayi Boyaları üretim ve satışı alanında faaliyet göstermektedir. 1999 yılında Silivri Değirmenköy Sanayi Bölgesinde 3000 m2 kapalı alan, 13.000 m2 açık alana kurulmuş olan, 2005 yılında tamamen öz sermayeyle modernize edilmekte olan tesislerinde üretimine devam etmektedir. Yıllık üretim kapasitesi Su ve Solvent Bazlı Boyalar olarak 16.000 tondur. Bu kapasitenin %70’ini iç piyasaya sunmaktadır. Ülkemizin 7 coğrafi bölgesinde satış ve tutundurma faaliyetlerini sürdüren Adolin Boya’nın satış kanalları; dağıtıcı toptancı bayiler, perakendeci bayiler ve yapı marketlerden oluşmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Adolin Boya Kimya San. ve Tic. Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Adolin Boya Kimya San. ve Tic. Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.