Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
65 oy / 3,11 puan
Firma Yetkilisi
:
Abidin Aksoy
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
7. San. Sit. 44 Sok. E Blok No:9 Sasalı
İzmir / Çiğli
Firmamız endüstriyel temizlik ve hijyen ürünleri, evsel temizlik ürünleri (raf ürünü) havuz kimyasalları, oto bakım ürünleri dezenfektan ürünleri başta olmak üzere çok geniş bir yelpazeye sahiptir.
Temizlik firmaları, halı yıkama fabrikaları, yüzme havuzları, oteller, restaurantlar, catering firmaları, toptancılar ve marketlere TS EN ISO 9001-2000 sağlık bakanlığı onayı ve TÜRKAK belgelerine sahip kalite ürün sunmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Egestar Kimya Temizlik Ürünleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Egestar Kimya Temizlik Ürünleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.