Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
470 oy / 2,69 puan
Firma Yetkilisi
:
Yalçın Denizli
Telefon
:
Fax
:
0 372 251 53 66
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Mithatpaşa Mah. İstiklal Sok. Altınok İşhanı Kat:4
Zonguldak / Merkez

Karatel İletişim - Hakkımızda

Firmamız 28 sene önce kurulmuştur. Haberleşme sektöründe Zonguldak ve havalisinde güvenilir ve öncü kuruluş olma özelliğini hiç kaybetmemiştir. Adımız bölgede Karel'le adeta bütünleşmiştir. Karatel deyince Karel, Karel deyince Karatel akla gelmektedir. Prensibimiz kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarda iş yapmaktır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Karatel İletişim firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Karatel İletişim firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.