Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Polat Hidrolik

2,5 star rating
56 oy / 2,77 puan
Firma Yetkilisi
:
Erdem Polat
Telefon
:
Fax
:
0 312 386 17 20
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
31/a Sokak No:32 Ostim
Ankara / Yenimahalle

Polat Hidrolik - Hakkımızda

Firmamız hidrolik hortum rakorlama her nevi boru büküm işçiliği toptan ve perakende hortum rekor satışı yapmaktadır 50 yıllık tecrübemiz en büyük referansımızdır.
Firmamız Ankara'nın önemli sanayi bölgesinde yılların kazandırdığı tecrübe ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyar.

Etiketler

Ürünlerimiz

Polat Hidrolik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Polat Hidrolik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.