Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
190 oy / 2,8 puan
Firma Yetkilisi
:
Görkem Göncü
Telefon
:
Fax
:
0 242 321 39 00
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Zerdalilik Mah. 1384. Sok. No:7 Antalya
Antalya / Merkez
28/12/2004 tarihinde, Zerdalilik mahahallesi Antalya merkez ofisinde, 428 izin numarası ile TALYA Yapı Denetim, Antalya ilinde faaliyetine başlamıştır. Genç, dinamik kadrosu ve enerjisi ile yaşam alanlarınızda, ''temelden çatıya denetim'' misyonu ile denetim hizmeti alanında biz de varız demiştir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Talya Yapı Denetimi Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Talya Yapı Denetimi Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.