Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3,5 star rating
297 oy / 3,8 puan
Firma Yetkilisi
:
Cengiz Uzunbacakoğlu
Telefon
:
Fax
:
0 256 811 40 50
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Yenihisar Küçük Sanayi Sitesi 1094/1 Sokak No:18
Aydın / Didim (Yenihisar)

Sunguroğlu Dekorasyon - Hakkımızda

2002 yılında kurulmuş olup bölgesinde ismini kısa zamanda büyük işlere imza atarak tanıtan güvenilir, temiz ve zamanında iş bitirmesini kendisine ilke edinen deneyimli çalışanları ile inşaat ve tadilat alanında alçıpan, taşyünü, aliminyüm karolam tavan ve kaplama çeşitleri makina alçı her türlü boya kartonpiyer stropiyer dış cephe montalama, söve kaplama, seramik, kara sıva, işleri yaparak başarılara imza atmıştır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Sunguroğlu Dekorasyon firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Sunguroğlu Dekorasyon firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.