Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
31 oy / 3,39 puan
Firma Yetkilisi
:
Mehmet Demirok
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Karatay Sanayi Çobandede Sok. No:13/6
Konya / Selçuklu

Demirok Makina - Hakkımızda

Demirok Makina Konya'da kırlangıç makinası, kapı kilit yatağı açma makinası, çapa römorku, marangoz makinaları imalatı, oksiyen tüpü satışı, lemko imalatı, asfalt kesme makinası, beton kesme makinası, kompaktör imalatı, perdah makinası, beton derz kesme makinesı, rüzgar enerji sistemleri, oksijen tüpü, sedef markalı elektrikli el aletleri, hırdavat malzeme torna tezgahı freze su pompası, jeneratör temizlik makinası şanzımanlı matkap tezgahı, marangoz makinaları pazarlaması, şanzımanlı matkap tezgahı, bahçe makinaları, kompresörler, bahçe aletleri satışı yapmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Demirok Makina firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Demirok Makina firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.