Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Akdeniz Yöresel Ürünler ve Pastane Malzemeleri

3 star rating
113 oy / 3,39 puan
Firma Yetkilisi
:
Çiğdem Özkan
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Müftü Mah. İbrahim Efe Cad. Kargocular Sok. Mng Kargo Karşısı
Zonguldak / Ereğli
Kahramanmaraş'tan özel servisi ile gelen paket ve reyonluk dondurma satışımız vardır. Ayrıca el yapımı domates ve biber salçası, baharat çeşitleri, kuru çeşitleri, Maraş tarhanası, nar ekşisi, sumak ekşisi, fıstık ezmesi, pekmez sucuk, ceviz, Osmaniye'den yer fıstığı, Antep fıstığı, Mersin'den cezerye, Kayseri'den sucuk, Manisa Akhisar'dan zeytinyağı, pasta sosları, marmelat çeşitleri, tepsi, meyve özleri, pralin, ganaj, kuvartur, kakao, çörek otu, hindistan cevizi, susam, pasta süsleri, pasta üstü oyuncakları, mum, maytap, pastane ekipmanları gibi pastane malzemeleri ve daha fazlası ile hizmetinizdeyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Akdeniz Yöresel Ürünler ve Pastane Malzemeleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Akdeniz Yöresel Ürünler ve Pastane Malzemeleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.