Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Depo Mermer

3 star rating
163 oy / 3,1 puan
Firma Yetkilisi
:
Levent Tunçel
Telefon
:
Fax
:
0 252 225 30 34
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Depo Mermer Muğla - Aydın Karayolu Üzeri 15.km Bayır
Muğla / Merkez

Depo Mermer - Hakkımızda

1996 yılından itibaren mermer sektöründe faaliyet gösteren Firmamıza ait depolarda Türkiye genelindeki ocaklardan mermer, bej, traverten ve çeşitli dekoratif taşlara ait blok stoklarımız mevcut olup, sipariş üzerine de istenilen çeşit ve kalitede blok mermer tedariki yapılmaktadır.

Diğer bir çalışma alanımız ebatlı ürün tedarikidir. İstenilen her çeşit ve kalitede ebatlı mermer, bej, traverten ve çeşitli dekoratif taşlar istediğiniz ölçülerde ve en iyi şekilde kalite kontrolleri yapılarak hazırlanmaktadır.

Firmamız; dünyanın çeşitli ülkelerinde düzenlenen mermer fuarlarına katılmakta ve başta Suriye, İtalya, Mısır olmak üzere Suudi Arabistan, Yunanistan, Katar, Lübnan, İspanya, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri, İsrail ve Kuveyt e ihracat yapmaktadır.

Amacımız, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda en kaliteli ürün ve hizmeti zamanında sunmaktır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Depo Mermer firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Depo Mermer firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.