Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
97 oy / 2,76 puan
Firma Yetkilisi
:
Ozcan Usta
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Dalyan Mah. Doğan Sit. B-blok No:5
Çanakkale / Lapseki

Özcan Su Sondaj - Hakkımızda

Özcan Su Sondaj Çanakkale Lapseki'de kuyudan su çıkarılması, su kuyusuna dalgıç ve milli pompa takılması, dalgıç motoru montaj edilmesi, su kuyusundan dalgıç ve milli pompa sökülmesi, yeraltında su arama işi, içme suyu ve tarım sulama suyunu sondaj yaparak çıkarma ile su kuyusu açma işleri yapmaktadır. Ayrıca hafriyat işleri, hafriyat taşınması, hafriyat nakliyesi işleri, su sondajı, sondaj işletmeciliği, kuyulardan su çıkarılması, sondaj işleri, su kuyusu açılması, jeotermal sondaj işi, yeraltından su çıkarılması yapmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Özcan Su Sondaj firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Özcan Su Sondaj firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.