Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Şensoy Nakliyat

3 star rating
34 oy / 3,47 puan
Firma Yetkilisi
:
Ömer Günhan
Telefon
:
Fax
:
0 216 469 83 68
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Kayışdağ Yolu Cad. Şükran Sok. No:23 Dükan:1 İçerenköy
İstanbul / Ataşehir

Şensoy Nakliyat - Hakkımızda

Evden eve nakliyat sektöründe öncü kuruluş Şensoy Nakliyat.

Yüksek kalitede, cazip sahip olma maliyeti ve sizin için kıymetli olan tüm unsurların bizler içinde kıymetli olduğu düşüncesinden yola çıkarak; işyerinizin, evinizin veya fabrikanızın taşınmasında siz konforunuza bakarken huzur ve güven içinde koşulsuz müşteri memnuniyetine bağlı nakliye ile hizmetinizdeyiz.

Evden eve taşımacılık yapan şirketimiz: tüm ev, ofis ve diğer eşya türlerini sigortalayarak güvenle taşımaktadır.

Şirketimiz bünyesinde bulunan kendi araç filomuz ve sektörde deneyimli personelimizle, hem şehir içi hem de şehirlerarası tüm taşımacılık hizmetlerini vermektedir. Biz bu hizmeti verirken tüm müşterilerimizin konforunu ve güvenliğini ön planda tutarak hizmet vermeyi amaçlayan şirketimiz; yılların deneyimini günümüz teknolojisiyle de birleştirmiştir. Bu bağlamda vinç ve lift ihtiyacı duyulan tüm projelerde de sahip olduğumuz ekipmanlarımızla hizmete devam etmekteyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Şensoy Nakliyat firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Şensoy Nakliyat firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.