Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
SAY Vana

3 star rating
147 oy / 3,4 puan
Firma Yetkilisi
:
Osman Oflaz
Telefon
:
Fax
:
0 332 355 57 78
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Vatan Sanayi Sitesi Gürçınar Sok. No:69
Konya / Karatay

SAY Vana - Hakkımızda

Kelebek vanalarda döküm malzemeler, GGG 40 veya GGG 50 Sfero döküm malzemeden de üretim yapılabilir. Gövde üzerindeki sit yüzeyi AISI 308 LSI paslanmaz kaynak dolgudur. Kaynak sonrası işlenen ve parlatılan bu yüzey, özel profili olan EPDM malzemeden imal edilmiş vana ringinin, çok uzun süre emniyetle çalışmasını sağlar.

Etiketler

Ürünlerimiz

SAY Vana firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

SAY Vana firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.