Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
176 oy / 2,93 puan
Firma Yetkilisi
:
Sebiha Uçak
Telefon
:
Fax
:
0 216 473 59 52
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Viaport Avm
İstanbul / Pendik

Bıcırium - Hakkımızda

2003 yılında kurulan şirketimiz, anne ve bebeğin hayatını kolaylaştırmak amacıyla, özel tasarımları ve ürün kalitesinden ödün vermediği için bebek tekstil sektörün de aranan bir marka olmuştur.

Ürünlerimiz ve tesisimiz uluslar arası üretim ve güvenlik standartlarına sahiptir. Ürün çeşitlerimizde yüksek kalite ve uluslar arası pazarlarda tanınmış iplik cinsleri kullanılmaktadır. Bunun yanında ürünlerimizde sağlığa zararlı kimyasallar kesinlikle kullanılmamaktadır. ( AZO FREE )

Bebeklerimizin sağlığını, maksimum kullanım rahatlığını, konforunu sağlamak ve kalitemizden ödün vermemek adına ürünlerimizi %100 doğal pamuk ve penye iplik kullanılarak üretmekteyiz.

Misyonumuz

Bebe-çeyiz kavramını yenilikçi ve modern bir anlayış ile yorumlayıp Türk annelerimizin gelenekleriyle bütünleştirerek, Uygulamaya geçirdiğimiz yönetim sistemlerini Anne ''” Bebek duygusallığı kadar sade, net ve güvenilir olarak yaşayıp, bu doğrultuda kazanacağımız başarılar ile Perakende sektörüne ve ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Bebe çeyiz konseptiyle bütünleştirdiğimiz anne bebek temasını yangınlaştıracak mağazalar zinciri oluşturmak,Temel Değerlerimiz

1. Şeffaf olmak

2. Yenilikleri öğrenmek ve uygulamak

3. Teknolojiyi doğru kullanmak

4. Yönetim stratejilerimizi, ticari ilişkilerimizi, personel ve müşteri memnuniyetimizi iyi niyet ve dürüstlük çerçevesinde yaşamak ve yaşatmak

Etiketler

Ürünlerimiz

Bıcırium firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Bıcırium firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.