Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
227 oy / 2,92 puan
Firma Yetkilisi
:
Derya - Hasan Pullukcu
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Söke Kuşadası Yolu 3. Km Petrol Ofisi Yanı
Aydın / Söke

Crazy Botanik - Hakkımızda

Söke ilçesinde hizmet veren Crazy Botanik, bölgenin iklimi, bitkilerin köklerine elverişli alanı ve bereketli toprağı ile çiçekçilik alanında rakipsiz bir konuma sahiptir. Bunun doğurduğu iş gücü ile de paralel olarak bu sektörde başarılı bir grafik çizmek tek hedefimiz. Crazy Botanik, sunduğu üstün hizmet anlayışının yanında uygun fiyat ve kaliteli üretimi ile dikkat çekmektedir. Ağaç budama bakım peyzaj dış mekan düzenleme çim ekim işleri itinayla yapılır firmamızda her türlü bodur ve normal meyve fidanları tropikal ve subtropikal bitkiler mevsimlik çiçekler kaktüs çeşitleri palmiye çeşitleri bulunur.

Etiketler

Ürünlerimiz

Crazy Botanik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Crazy Botanik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.