Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Vahit Civata

2,5 star rating
69 oy / 2,99 puan
Firma Yetkilisi
:
Arif Palaz
Telefon
:
Fax
:
0 212 253 97 12
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Perşembe Pazarı Taflan Sok. No:7/a Karaköy
İstanbul / Beyoğlu

Vahit Civata - Hakkımızda

1980 yılından bu yana müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi görev kabul eden firmamız uzman kadrosu ile her geçen gün daha da büyüyerek müşterilerine kaliteli ürünleri en uygun fiyatla sunmaktadır.

Ürün yelpazesini her geçen gün arttıran firmamız yurt içinde anlaşmalı olduğu fabrikaların ürünlerin satmasının yanında DIN - TSE - ANSI -ISO vb. kalite normlarına uygun ithal ettiği ürünleriyle de sektörde ayrıcalıklı konumdadır.

Müşteri memnuniyetini ve güvenini ön planda tutan firmamız kaliteli ve zamanında hizmet prensibiyle her geçen gün daha iyi olma amacındadır.
M6 dan m24 e kadar 12.9 kalite imbus stoklarımızda mevcuttur. Firmamız ithal ettiğimiz yüksek stok kapasiteli 12.9 kalite imbus çeşitlerimizle her geçen gün daha dayanıklı ürün kullanmanın avantajlarını bütün sektörlere benimsetme yolundadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Vahit Civata firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Vahit Civata firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.