Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Alkan Alüminyum İnşaat San. Nak. Tic. Ltd. Şti.

2 star rating
70 oy / 2,23 puan
Firma Yetkilisi
:
Yakup Kalafat
Telefon
:
Fax
:
0 212 221 25 16
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Talatpaşa Mah. Çelebi Cad. No:15 Okmeydanı
İstanbul / Kağıthane
Alkan Alüminyum 1994 yılında Ümraniye’de Alkan Alüminyum adıyla alüminyum doğrama imalatına başladık.
1999 yılında pvc doğrama imalatını da bünyemize kattık.2001 yılında Okmeydanı’nda yeni adresimizle Alkan Alüminyum İnşaat Nak. ve Gıda San Tic. Ltd. Şti. unvanıyla müşterilerimize hizmet vermekteyiz.2003 yılından beri alüminyum korkuluk aksesuarı imalat ve montajı ile yolumuza devam etmekteyiz. Alüminyum sektöründe sürekli gelişmeyi ve kalıcı olmayı hedefleyen firmamız kalite sistem çalışmalarıyla da bu amaca ulaşmada hızlı adımlarla ilerlemektedir. Başarılarımızın kalıcı olması, müşteri memnuniyeti önceliği anlayışını ilke edinip üretimimize yansıtmamıza bağlıdır. Bu ilkeyi benimsemiş çalışanlarımız ve çağdaş, temiz ve ekonomik olarak kaliteyi yaratan sistematik yönetimimiz ile dünya pazarında, firmamızın ve ülkemizin imajını koruyacağımız kanaatindeyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Alkan Alüminyum İnşaat San. Nak. Tic. Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Alkan Alüminyum İnşaat San. Nak. Tic. Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.