Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Özkar Reklam Ltd. Şti.

3 star rating
324 oy / 3,18 puan
Firma Yetkilisi
:
Ahmet Özdemir
Telefon
:
Fax
:
0 242 511 49 77
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Cumhuriyet Mah. A. Asım Tokuş Cad. No:153/a
Antalya / Alanya
Özkar, 1995 yılının ocak ayında kuruldu. Doğa gibi fikirlerimizde bahara gebeydi. Bu süre boyunca ılık baharlar, sert kışlar ve elbette keyifli yazlar geçirdik. Dostlarımız çabuk boy verdiğimizi söylüyorlar, onlara 'toprağımız bereketliydi, doğrusu bizde susuz bırakmadık' diyoruz.
Yaratıcılık Özkar'ın toprağını besleyen en temel besin, ancak onu pazarlama iletişiminin ilke ve kurallarıyla, stratejik düşünme yeteneğiyle ve gençlik enerjimizle desteklememiş olsaydık, ürün alamazdık. Alanyaya ilk geldiğimizde taahüt ettiğimiz tarihte Alanya İnşaat ve Sanayi rehberi çıkararak müşterilerimize güvenilir bir hizmet sunduk. Alanya otobüs reklamlarını ilk biz getirdik. Alanya Belediyesinle anlaşarak Cadde ve Köşe başlarına 50 adet Cadde ismi bulunan üçgen reklam panoları ve 6 önemli noktada kenarlarına reklam bulunan Alanya haritası monte ettik. 3 yıl süreyle bu uygulamamız devam etti. Tosmur Belediyesiyle anlaşarak birçok Çirkin görüntülü tabelaları kaldırarak tek bir Pano uygulaması yapıp üzerine reklam alarak hem çirkin görüntüyü ortadan kaldırdık hemde müşterilerimizin tanıtımını yaptık. Ve Belediye bütçesine katkımız oldu. Seçimlerde birçok adayla çalıştık ve Başkan olmalarında reklam boyutuyla katkılarımız oldu.
Özkar, müşterileriyle kısa vadeli reklam ilişkileri değil, uzun vadeli ortaklıklar kurar. Özkar için, kendi menfaatleri kadar müşterinin menfaatleri de önemlidir. Bilir ki kazanmayan müşteri kazandıramaz. Özkar, tanıtım konusunu bir bütün olarak ele alır. Müşterileri için alternatifler düşünür, müşterilerinin menfaati için üretir. Özkar, işletmeler için büyük önem taşıyan ve önemli paraların harcandığı reklam sektöründe sadece reklam üretip sunmaz, reklam konusunda müşterilerini de bilgilendirir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Emlak Vitrin Sunum Sistemleri

Emlak Vitrin Sunum Sistemleri

2005 Yılında Emlakçılardan gelen yoğun talep üzerine 5 ay gibi bir çalışma sonucu imal etmiş olduğum
Ürün Fiyatı : 100 TL
Resim Yok

Karton Çanta

1000 adet karton çanta 650 TL.
Ürün Fiyatı : 650 TL

İlanlar

Özkar Reklam Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.