Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Servonom Teknolojik Makine Otomasyon Sistemleri

2,5 star rating
201 oy / 2,93 puan
Firma Yetkilisi
:
Servonom
Telefon
:
Fax
:
0 352 321 40 24
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Organize Sanayi Bölgesi 23. Cad. No:3
Kayseri / Melikgazi
Planlı üretim faaliyeti insanın varoluşundan bugüne devamlı gelişen bir seyir izlemiştir. Amacı değer katılmış çıktı elde etmek olan üretim faaliyeti, günümüzde modern üretim teknikleriyle sürdürülmektedir. Servonom A.Ş. bu doğrultuda, her biri alanında uzman mühendislerden oluşan teknik kadrosu, eğitimli personeli ve yüksek teknolojiye sahip alt yapı yatırımları ile 2007 yılının başında, Türkiye'nin sanayi ve ticaret merkezi olan Kayseri'de 16.000 m2 açık, 2.500m2 kapalı alan üzerinde teknolojik makine imalatına başlamıştır.

CNC Lazer kesim ve markalama, CNC Plazma metal işleme makinelerinin imalatı ile başladığı üretim hayatını, yüksek verimliliğe sahip Ar-Ge yatırımları ve teknolojik üstünlükleriyle ülke ekonomisine ve özellikle ihracatına katkı sağlayacak çeşitli teknolojik makine üretimi yaparak sürdürmeyi planlamakta ve sektöründe söz sahibi, dünyanın tercih edilen sayılı markalarından biri olmayı hedeflemektedir.

Servonom A.Ş. Ar-Ge'yi geleceğinin ve büyümesinin güvencesi olarak görmektedir. Dünyadaki gelişmeleri hızla takip edebilmek ve bu gelişmeleri mevcut bilgi birikimi, tecrübesi ve geliştirme faaliyetleri ile harmanlayarak ülke ekonomisine katkı sağlayacak yeni ürünler üretmek amacıyla Ar-Ge'ye önemli yatırımlar yapılmaktadır. Bu doğrultuda Ar-Ge faaliyetlerinin daha etkin ve verimli sürdürülmesi ve bilimsel araştırmaların teknolojik ürünlere dönüştürülmesi için, üniversite sanayi işbirliği hedeflenerek Erciyes Üniversitesi kampüsünde oluşturulan Teknopark araştırma ve geliştirme merkezinde Serbotek Ltd. Şti. kurulmuştur. Burada yapılacak teknolojik ve bilimsel gelişmelere yönelik çalışmalar, yeni ürün tasarım ve geliştirilmesini amaçlamakla birlikte mevcut ürünlerimizin de maliyetini düşürücü, kalite, standart ve performansını yükseltici yeni tekniklerin ve teknolojilerin bulunması yönünde firmamıza ışık tutacaktır.

Üretmek kadar üretilen malın müşteri isteklerine ve beklentilerin ötesine cevap veren nitelikte, kaliteli ve düşük maliyetli olması da kaçınılmaz bir ihtiyaçtır. Servonom A.Ş. bu ihtiyacı karşılamak amacıyla Toplam Kalite Felsefesini kendine ilke edinmiştir. İmalatta girdi üründen nihai ürüne kadar her aşamada kaliteye azami önem verilmektedir. Firmamızda uygulanan TS EN ISO 9001:2000 kalite güvence sistemi kapsamında, müşteri taleplerinin ve pazarın araştırılmasıyla başlayan, tasarım, üretim ve satış sonrası servis hizmetlerine kadar uzanan tüm süreçleri disipline eden bir toplam kalite yönetim sistemi uygulayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, kaliteyi üretime dönüştürerek sektöre yüksek teknolojiye sahip ürünler sunmak hedeflenmektedir.

Başarımızın kaynağında, insana ve emeğe değer verilen bir ortamda çalışmanın avantajıyla ekip çalışmasını kendine ilke edinmiş yüksek nitelikli profesyonel kadromuz, ileri üretim teknolojimiz ve başarıya olan inancımız bulunmakta, sürekli gelişmeye yönelik faaliyetlerimiz bizi sektörümüzde üst sıralara taşımaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Servonom Teknolojik Makine Otomasyon Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Servonom Teknolojik Makine Otomasyon Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.