Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Öztürkler Pazarlama Otogaz

2,5 star rating
145 oy / 2,7 puan
Firma Yetkilisi
:
Özal Öztürk
Telefon
:
Fax
:
0 312 395 40 78
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Melih Gökçek Bulvarı Mürted Sanayi Sitesi 35. Cadde 731. Sokak No:32 İvedik Organize Sanayi
Ankara / Yenimahalle
Öztürkler Otogaz ve ev aletleri olarak pazarlama sektöründe öncü firma olarak ozturklerpazarlama.com adresinde Ankara Ostim Merkezli hizmet vermekteyiz. Öztürkler Otogaz ve pazarlama her türlü ihtiyacınıza karşılık vermek için sizinledir.
Tank sehpası, kuşak, su T’si, kroşe, dolum noktası bağlantı ayağı ve diğer montaj malzemeleri elemanları üretimlerine devam etmekteyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Öztürkler Pazarlama Otogaz firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Öztürkler Pazarlama Otogaz firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.