Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
133 oy / 3,31 puan
Firma Yetkilisi
:
Mehmet Bögrek
Telefon
:
Fax
:
0 212 727 05 54
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Alibey Mah. Akçeşme Sok. No:9/c
İstanbul / Silivri

Kent Dekorasyon - Hakkımızda

Firmamız 1978 yılından beri kurulu bir firma olup ticari faaliyetini trakya bölgesinde sürdürmektedir. İthal ve yerli duvar kağıtları, laminat parkeler, duvardan duvara halı, kartonpiyer, stropiyer, pvc yer döşemeleri, boya ve badana, montalama, jaluzi-stor ve dikey perde çeşitleri, marley, akerdeon kapı sistemleri ile iştigal etmekteyiz. Satışlarımız toptan ve perakende olup her işle alakalı uzman montaj ekibimiz vardır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kent Dekorasyon firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kent Dekorasyon firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.