Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
UKLA Abroad Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

3 star rating
66 oy / 3,12 puan
Firma Yetkilisi
:
Bülent Peker
Telefon
:
Fax
:
0 224 234 36 02
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Hüdavendigar Mh. Büklüm Cd. Birleşik Apt. 2/2
Bursa / Osmangazi
UKLA Abroad Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı, UKLA Academy'nin ardından, 2004 yılının başında faaliyete geçen ikinci UKLA kurumudur. İlk etapta UKLA Academy öğrencilerinin artan eğitim ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir departman olarak faaliyete geçen UKLA Abroad, daha sonra almış olduğu stratejik bir kararla Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı alanında daha fazla yatırım yapmaya yönelmiş ve bu alanda yetiştirmiş olduğu kadrosu ile ayrı bir kurum olarak özelleşmiştir.
UKLA Abroad yerli ve yabancılardan danışman kadrosu ile BURSA, İZMİR ve ANKARA'da faaliyet göstermekte olan Türkiye'nin en kapsamlı ve profesyonel Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlık şirketlerinden biridir. Danışmanlarımızın TAMAMI yurtdışı eğitim ve/veya kariyer deneyimine sahiptir.
UKLA Abroad tarafından sunulmakta olan Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Programları aşağıdaki gibidir;

Yurtdışı Eğitim Programları
- Dil Eğitim Programları
- Teacher Training Programları
- Yurtdışı Yaz/Kış Okulları
- Sertifika ve Diploma Programları
- Firmalara ve Çalışanlara Yönelik Özel Eğitim Programları
- Yurtdışında Lisans/Master/MBA/PhD
Yurtdışı Kariyer Programları
- Work & Travel - Amerika
- Maaşlı Staj - Amerika
UKLA Abroad Danışmanlık Modeli:
UKLA Abroad'u diğer kurumlardan ayıran en önemli hususlardan biri hiç şüphesiz ki sahip olduğu yenilikçi ve yaratıcı anlayış çerçevesinde geliştirilen UKLA Abroad Danışmanlık Modeli'dir.

UKLA Abroad Danışmanlık Modeli birbirini tamamlayan farklı elementlerden oluşan bir yapıya sahiptir.

İhtiyaç Analizi ve Tespit Süreci, kısaca öğrencinin mevcut durumu ile gelmek istediği nokta arasındaki mesafeyi tespit eden profesyonel bir analiz sürecidir.

İhtiyaca Uygun Programların ve Kurumların Karşılaştırmalı Analizi, öğrencinin ihtiyaçlarına yönelik yazılan reçetedeki alternatif programların özelliklerini karşılaştırmalı olarak görme ve anlama imkanı sağlayan bir çalışma tekniğidir.

Danışmanlık Süreci ve Hizmetleri kapsamında ise, öğrenci tarafından seçilen alternatifin gerçekleştirilmesi için tamamlanması gereken her türlü resmi iş ve prosedürü kapsamaktadır.

UKLA Abroad Vize Danışmanlığı Hizmeti ile müşterilerine en güvenilir ve garantili yollarla vize alabilmeleri konusunda destek verir.

Danışmanlık Merkezlerimiz:

UKLA Abroad Danışmanlık Merkezleri, sahip olduğumuz yenilikçi ve dinamik hizmet anlayışıyla paralel olarak tamamen modern bir çizgide tasarlanmış ve dekore edilmiştir. Bursa, İzmir ve Ankara Danışmanlık merkezlerimizde temsil ettiğimiz kurumlar ve programlar ile ilgili her türlü yazılı, görsel ve işitsel materyallerin bulunduğu kapsamlı bir arşiv bulunmaktadır. Arşivlerimizin tamamı öğrencilerimizin kullanımına ücretsiz olarak açılmıştır.

Etiketler

Ürünlerimiz

UKLA Abroad Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Work & Travel 2010 Programında Kampanya

UKLA Abroad Work & travel 2010 dönemi kayıtları başladı! 2010 yazında Work & Travel Programı’na katılmayı düşünen öğrencilerimize kaçırılmaya
Kategori Kategori
 : Kampanya İlanları
Tarih Tarih
 : 23.9.2009

Yurtdışı Dil Eğitim Programları

Uzmanlara göre bir dilin “native” (anadil) düzeyinde en sağlıklı ve kolay öğrenileceği yaş 0-2 yaş aralığıdır. Bu yaş aralığı bazen 2-4 ya
Kategori Kategori
 : Diğer İlanlar
Tarih Tarih
 : 24.9.2009

Yurtdışında Üniversite Eğitimi

Birçoğumuzun yakından bildiği üzere, ülkemizde her yıl yüz binlerce genç Öğrenci Seçme Sınavı’na girmekte ve ülkemizdeki yüksek öğretim sistemin
Kategori Kategori
 : Diğer İlanlar
Tarih Tarih
 : 24.9.2009

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Diğer Ücretlerin Gelir Vergisinin İdarece Tarhı ve 1. Taksit Ödemesi
1.2.2021 - 1.3.2021
Basit Usulde Vergilendirilen Mükelleflerin 2020 Yılına İlişkin Gelir Vergisi Beyanı ve 1. Taksit Ödemesi
1.2.2021 - 1.3.2021
Ocak 2021 Dönemine Ait Kurumlar Vergisi Mükellefleri İçin Turizm Payının Beyanı ve Ödemesi
1.2.2021 - 1.3.2021
Ocak 2021 Dönemine Ait Mal ve Hizmet Alımlarına İlişkin Bildirim Formu (Form Ba)
1.2.2021 - 1.3.2021
Ocak 2021 Dönemine Ait Mal ve Hizmet Satışlarına İlişkin Bildirim Formu (Form Bs)
1.2.2021 - 1.3.2021
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.