Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
52 oy / 3,25 puan
Firma Yetkilisi
:
Ali Furkan
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:

Super Organizasyon - Hakkımızda

Profesyonel, akademisyen, genç, dinamik ve yaratıcı çalışma arkadaşlarımız ile birlikte hizmetinizdeyiz. Amacımız aklınızdaki tüm aktiviteleri içinize sinecek bir şekilde dizayn edip en iyi düzeyde gerçekleştirmektir.

Bizler canlı müzik organizasyon olarak başladığımız hizmetlerimizde 2004 yılından beri diğer organizasyon alanlarında da en kaliteli ve en uygun koşulları sağlayarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Yegane amacımız en mutlu günlerinizde sizlerin yanında olmak ve en mutlu keyifli günlerinizi en unutulmaz günlerinize çevirmektir.

Düğün, nişan, sünnet, müzikli toplantılar, havai fişek gösterileri, fasıl grupları, ilahi grupları, kına gecesi düzenlemeleri, özel enstrüman dersleri, fuar ve festival açılışları, brunch organizasyonları, dj performansları gibi daha bir çok alanda hizmetler vermekteyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Super Organizasyon firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Fasıl Grubu - Fasıl Ekibi

Grubumuz İ.T.Ü Devlet konservatuarı ile Haliç üniversitesi Konservatuarı mezunları ve örgencilerinden oluşmaktadır. Fasıl grubundaki arkadaşlarımız 2
Kategori Kategori
 : Diğer İlanlar
Tarih Tarih
 : 13.6.2012

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.