Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Canaletto Tekstil İnş. San. ve Tic. Limited Şirketi

2,5 star rating
452 oy / 2,65 puan
Firma Yetkilisi
:
M. Celal Yavuz
Telefon
:
Fax
:
0 212 458 55 07
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Mesihpaşa Cad. Kızıltaş Sok. No:2 Laleli
İstanbul / Fatih
Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan nexx Tekstil 2000 yılından itibaren hazır giyim ve tekstil sektörüne mağazacılıkla hizmet vermeye başlamış olup, 2001 yılından itibaren kendine ait olan fabrikada hem yurtiçi hem de ihracata yönelik çalışmalarını, sektöründe en iyi olma iddiasıyla büyük bir titizlikle sürdürmektedir.
Her zaman kaliteden ve özgün çizgisinden ödün vermeden daha yenilikçi ve alanda öncü olmayı ilke edinen nexx Tekstil ürün konseptine sürekli yenileri eklenilerek ve dünya moda trendleri çok yakından takip edilerek hazırlanan bayan koleksiyonlar farklı-özgün çizgileriyle dikkatleri çekmektedir.
nexx Tekstil teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden, bilgisayar destekli tekstil makinelerinin yanı sıra, dokuma ve konfeksiyon üretimine paralel olarak tüm üretim işlemlerini kendi bünyesinde gerçekleştiren tam entegre bir tesistir.
nexx tekstil pazarında kabul gören kaliteli seçkin iplik ve kumaşlar kullanan nexx Tekstil bugün başta Rusya, Ukrayna ve Kazakistan olmak üzere 15 ülkeye ihracat yapmakta ve birçok ülkede kendi adıyla açılan mağazalarda hizmet sunmaktadır.
Bilgisayar destekli yaratıcı tasarım ekiplerince büyük bir titizlik hazırlanan modeller kusursuz bir üretim sağlayan tesislerinde modem dokumacılık ve örme sanatının tüm incelikleri kullanılarak üretilmektedir.
Tüm üretim safhalarında ( dokuma, konfeksiyon, ütü, paketleme, sevkıyat, pazarlama)ciddi ve tavizsiz bir kalite kontrolünden geçirilen ürünler daha sonra finisaj bölümüne aktarılır.
Toplu koleksiyon seçimlerini en doğru şekilde gerçekleştiren nexx Tekstil, müşterilerine satışın başlangıcından sonuna dek kalite standartlarına uygun hizmet vermektedir.
Dürüst, hızlı, kaliteli, modern alışveriş için kıtaların buluştuğu noktaya bakın nexx'i bulacaksınız

Etiketler

Ürünlerimiz

Canaletto Tekstil İnş. San. ve Tic. Limited Şirketi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Canaletto Tekstil İnş. San. ve Tic. Limited Şirketi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.