Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Sarı Bilgisayar & Güvenlik Sistemleri

3 star rating
67 oy / 3,04 puan
Firma Yetkilisi
:
Hakan Ertuğrul
Telefon
:
Fax
:
0 232 373 10 07
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
8 Sok. No:1 Taşdemirler İş Hanı K:7 D:701
İzmir / Bornova
Dürüst, güvenilir, profesyonel bir firma olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çözüm odaklı çalışmalarla hizmet veren bir firmayız.

Sistemlerimizin uzun yıllar problemsiz ve performansı yüksek bir çözüm sağlayacağına olan inancımızdan dolayı müşterilerimizin memnuniyetinin de çok üst düzeyde olacağını düşünmekteyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Vguard Kamera

Vguard Kamera

Kamera ve görüntü sistemleri kurulur.
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Hırsız alarm sistemleri Yangın alarm sistemleri Kamera (c.c.t.v.) sistemleri Görüntü transfer sistemleri Görüntülü telefon sistemleri Kartlı
Kategori Kategori
 : Satım İlanları
Tarih Tarih
 : 13.11.2009

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.