Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
73 oy / 2,99 puan
Firma Yetkilisi
:
Serdar
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Hamidiye Cad. Doğubank İşhanı Bodrum Kat No:28 Sirkeci
İstanbul / Eminönü

Azim Güvenlik - Hakkımızda

Kamera ve Alarm Sistemlerinde 11. Yılını Doldurmuş Bir Firma Olarak,Her Sektördeki Müşterilerimize Kaliteyi Ön Planda Tutarak Hizmet Vermekteyiz.
Kamera ve Alarm Sistemleri Montajını Yaparak,Satış Öncesi ve Sonrası Hizmeti ile Sizlere Gereken Desteği Sağlamaktayız. Müşteri ve Hizmet Potansiyelini Yükseltmek İçin Buradayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

FT-1174

FT-1174

Gece Görüşlü Renkli Sony CCD Kamera
Ürün Fiyatı : 155 $

İlanlar

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri İlgili Tüm Ürünler İçin İrtibat gecebilirsiniz
Kategori Kategori
 : Satım İlanları
Tarih Tarih
 : 12.3.2009

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.