Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Kortem Halı Yıkama

3 star rating
198 oy / 3,24 puan
Firma Yetkilisi
:
Tekin Koral
Telefon
:
Fax
:
0 282 262 15 31
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
100. Yıl Mahallesi Burhan Felek Sokak No:4
Tekirdağ / Merkez

Kortem Halı Yıkama - Hakkımızda

15 yıldır trakya bölgesinde temizlik ve halı yıkama sektöründe hizmet veren firmamaız daima teknolojinin ve yapmış olduğu işin takipçisidir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kortem Halı Yıkama firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kortem Halı Yıkama firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.