Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Evliyaoğlu Kayısı

3 star rating
81 oy / 3,32 puan
Firma Yetkilisi
:
Atakan Evliyaoğlu
Telefon
:
-
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Battalgazi Yolu Hanımın Çiftliği Mevkii 7.km No:34
Malatya / Merkez

Evliyaoğlu Kayısı - Hakkımızda

Evliyaoğlu Kayısı 90'lı yılların başında girdiği pazara emin adımlarla yavaş yavaş ilerlemeye başlamıştır. İlk olarak zorluklar çekilse de ilerleyen yıllarda bu zorlukların üstesinden gelinmiş, bu zorluklar bizi ticaret hayatında iyice kamçılamıştır. 2000'li yıllarda yapılan fizibilite çalışmaları neticesinde pazar da kayısı alım satım işine girilmiş, uzunca bir süre alım-satım işi ile uğraşılmıştır. Firmamız her zaman kendisine bir hedef belirlemiş o hedef için çalışmalar yapılmıştır. 2010 Yılından itibaren firmamızın hedefi markalaşma yoluna gitmek internet üzerinden paket ve hediyelik kayısı satmak. Önümüzde ki beş yıl içersinde Evliyaoğlu hedeflerini iyice yükselterek yerleşim yeri olarak iyi bir tesis kurmayı, isim olarak kurumsallaşmayı ve dış piyasaya kendi ismiyle dış ticaret yapmayı hedeflemektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Resim Yok

Gün Kurusu

Naturel Malatya gün kurusu kayısı 1 kg paketler halinde sunulmaktadır.
Ürün Fiyatı : 7.50 TL

İlanlar

Evliyaoğlu Kayısı firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.