Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
MHE Prestij Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd.Şti.

3,5 star rating
103 oy / 3,88 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
0 232 461 98 96
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Ankara Cad. İhsaniye Plaza No:75 K:2 D:201
İzmir / Bornova
MHE Prestij işyerlerine, yatırımlarının korunması ve güvenlik ile ilgili işleyiş düzenlerinin sağlanarak güvenli bir ortam yaratılması görevlerini üstlenip, değer katmayı hedefleyen özel güvenlik firmasıdır. İşletmelerin kazanımlarını ön planda tutup, beklentilerinin üzerinde hizmet vermeye odaklanarak farklılık yaratabilme hedefleri ile 2000 yılından buyana önemli projeleri yürütmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

MHE Prestij Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

MHE Prestij Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.