Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
EF Alarm ve Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti.

2,5 star rating
105 oy / 2,89 puan
Firma Yetkilisi
:
Ergün Okyar
Telefon
:
Fax
:
0 232 446 43 43
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Gazi Bulvarı No:87/210 Nebioğlu İşmerkezi Çankaya
İzmir / Konak
Firmamız EF Alarm ve Güvenlik Sistemleri Bilişim ve İletişim Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti. 1990 yılından beri elektronik güvenlik konusunda faaliyet göstermektedir. Bu hizmetler içerisinde elektronik güvenlik sistemleri, yangın alarm sistemleri, otomatik söndürme sistemleri, kapalı devre kamera kontrol sistemleri, access kontrol sistemleri, üst arama dedektörleri, güvenlik kapıları ve çevre güvenliği ile ilgili bariyer çift koruma sistemleri bulunmaktadır. Ayrıca hizmet zincirimizde 365 gün 24 saat bilgisayar kontrollü ve vardiyalı gece güvenlik hizmetleri veren İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü'nce verilen Alarm Haber Alma Merkez Kurma ve İşletme Yeterlilik Belgesine haiz Alarm Haber Alma Merkezi bulunmaktadır. Sektördeki irili ufaklı firmalar önceliği malzeme satışına verdikleri için en büyük eksiklik olan satış sonrası servis ve teknik desteği firmamızın ana prensibi yaptık. Güvenlik sektörü Avrupa ile karşılaştırıldığında olması gereken çoğu yasal düzenlemenin hali hazırda tamamına yakınının ülkemizde olmadığı, standartların tam anlamıyla oluşturulmadığı gözlenmektedir. Şu anda güvenlik sektörümüzdeki en önemli problem güvenlik standartlarına uymayan, uluslararası kalite belgesi almamış Uzakdoğu ürünleri ile güvenlik tesis etme bilgi ve becerisine sahip olmayan (mühendislik ve projelendirme hizmetleri vermeyen) kişi ve kuruluşların sektörü olumsuz yönde etkilemesi, bilinçsiz tüketicinin de bundan nasibini almasıdır. Biz firma olarak sektörde güvenli bir güvenlik sisteminin doğru seçime bağlı olduğunu düşünmekteyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

EF Alarm ve Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

EF Alarm ve Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.