Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
138 oy / 2,51 puan
Firma Yetkilisi
:
Ender Kartal
Telefon
:
Fax
:
0 312 271 43 04
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Sincan Sanayi Sitesi 3. Cadde No: 97
Ankara / Sincan
1981 yılında kurulmuş ve günümüze kadar ortaklık ve firma yapısını hiç bozmadan faaliyetlerini sürdürmüştür. 25 yıllık tecrübesine dayanarak ISI CİHAZLARI ve MODÜLER SU DEPOLARI konusunda yaptığı imalatlarla TÜRKİYE'de ve DÜNYA'da ÖNDER BİR KURULUŞ konumuna gelmiştir..
-Ürettiği tüm ürünler KENDİ DİZAYNI ve ESERİDİR, hiçbir firma ve kuruluş ile Patent ve Know-how anlaşması yoktur, kendi ürünleri ile ilgili TPE (Türk Patent Enstitüsünden) alınmış birçok patent ve faydalı model bilgisine sahiptir.
- Kuruluşunda Ostim Sanayi Sitesinde 200 m2 atölyeye sahipken bugün Sincan'da 5.000 m2 modern fabrikasında DÜNYANIN EN TEKNOLOJİK ÜRETİM MAKİNALARI ile üretimine devam etmektedir. Önümüzdeki günlerde Ankara Organize Sanayinde 30.000 m2lik arsasında üretim tesisi kurma çalışmalarını da sürdürmektedir.
- Halen Türkiye ve Dünyada 5000 üzerinde SANAYİ TESİSİNDE, 15.000 üzerinde de KONUT ve İŞYERLERİnde üretimleri başarı ile kullanılmakta ve MEKSİS tüm bu işletme ve konutlara mamulleri ile ilgili SERVİS HİZMETLERİ sunmaktadır.
- Kullanılan ileri ÜRETİM TEKNOLOJİLERİ ve TEKNİKLERİ, KALİTELİ ÜRETİM ve ÜRETİM SONRASI HİZMETLERİNDEN DOLAYI MEKSİS ürünlerini Türkiye dışında 18 AYRI ÜLKEYE İHRAÇ EDEREK ülke ekonomisine de büyük katkı sağlamaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Meksis Mekanik Sistemler İmalat ve Müh. San. Tic. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Meksis Mekanik Sistemler İmalat ve Müh. San. Tic. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.