Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Beyoğlu Hamam

2,5 star rating
38 oy / 2,95 puan
Firma Yetkilisi
:
Aygün Başarır
Telefon
:
Fax
:
0 212 244 88 89
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İstiklal Caddesi Bahçeli Hamam Sokak No:3
İstanbul / Beyoğlu

Beyoğlu Hamam - Hakkımızda

Hamam Beyoğlu'nda grup veya şirket organizasyonlarında alternatifli eğlence imkanlarından faydalanmanız mümkündür.

Kubbeli salonda
Steak & Wine House'de şarap ve beef keyfini yaşayabilir alternatif mutfağımızdan faydalanabilirsiz. İstiklal caddesine panaromik bakarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Fasıl salonda
Fasıl eşliğinde yemek yemenin tadını sevdikleriniz ile paylaşabilir hoşça vakit geçirebilirsiniz, 80 kiş kapasitede Fix menü dahilinde gönlünüzce eğlenebilirsiniz.

Xtraclubta
Club'ımızda ayrı bir eğlence keyfini müzik dinleyerek, dans ederek dostlarınızla doyumsuz güzel bir gece geçirebilirsiniz. 500 kişi kapasiteli xtraclub'ta radyo Dj.lerinin hit parçaları ile coşabilirsiniz.
HamamBeyoğlu sizler için en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor bunun için bizi aramanız yeterli, ilkemiz iyi hizmet, uygun fiyatlarla sizleri İstanbul'un en önemli mekanı HamamBeyoğlu'nda konuk etmek.

Grup odalarında
25 kişilik, 12 kişilik özel servisi, TV ve müzik yayını yapılabilen sadece size özel grup Odalarında, Toplantı ve özel günlerinizde yararlanabilirsiniz.


Şirketlere, Gruplara ve Özel günlere özel fiyatlar uygulanır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Beyoğlu Hamam firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Beyoğlu Hamam firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.