Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
74 oy / 3,14 puan
Firma Yetkilisi
:
İlhan Cirtma
Telefon
:
Fax
:
0 212 616 94 41
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Rami Kışla Cad. Yeşil Zümrüt Sok. No:18/a
İstanbul / Eyüp
Firmamızın ana prensibi kaliteli kapıların uygun fiyatlarla müşterilerimize sunulması ve güvenilir hizmettir.
Zengin ürün çeşitlerimiz gün geçtikçe artmaktadır. Bu artış, piyasadaki etken eğilimler ve trendleri titizlikle izleyen uzman kadromuz tarafından analiz edilerek sağlanır.

Mevcut ürünlerimizde yılmadan daha yüksek kaliteye ulaşabilmek için müşterilerimizin istek ve önerilerini her zaman değerlendirmekteyiz.

Firmamızın benzersiz hizmet anlayışı bizim bu sektördeki yerimizi almamızın yegane sebeplerinden biridir. Bu hizmet anlayışımızı ve sağladığımız kaliteli ürünleri kullanan müşterilerimiz bulundukları sektörde ayrıcalıklı bir konuma gelmektedirler.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kentment Ticaret - Toptan Kapı firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kentment Ticaret - Toptan Kapı firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.