Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Ergünay Tekstil Konfeksiyon Makinaları San. ve Tic.Ltd.Şti.

2,5 star rating
167 oy / 2,54 puan
Firma Yetkilisi
:
Erdal Günay
Telefon
:
Fax
:
0 342 232 23 54
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Kurtuluş Mah. İnönü Cad. No:192/e
Gaziantep / Şahinbey
Siruba markasının güneydoğu anadolu bölgesi olup tüm türkiyenin her yerine konfeksiyon sanayi dikiş makinası temin edebilen her nevi 1. El ve 2. El makinalarımız bulunmaktadır. Kaliteli orjinal ve yan sanayi yedek parçalarımız ve teknik elemanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Ergünay Tekstil Konfeksiyon Makinaları San. ve Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Makina Alım Kampanyası

Makinalarımızda Kampanya Başlattık İlgilenenler Telefon Numaralarımızla İrtibata Geçip Makina Fiyatları Hakkında Bilgi Alabilirler.
Kategori Kategori
 : Kampanya İlanları
Tarih Tarih
 : 24.3.2009

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.