Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Doğuş Vana

2,5 star rating
248 oy / 2,92 puan
Firma Yetkilisi
:
Doğuş Vana
Telefon
:
Fax
:
0 232 458 08 96
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
1202/1 Sokak No:54 - F
İzmir / Yenişehir

Doğuş Vana - Hakkımızda

1988 yılında kurulmuş olan Doğuş Vana, su sistemlerinde kullanılmakta olan akış kontrol elemanları konusunda ülkemizde lider firmalardan biri haline gelmiştir.

Doğuş Vana;

Sulama Hidrantları
Kontrol Vanaları
Sürgülü Vanalar
Tek Küreli-Çift Küreli Vantuzlar
Çalpara tip -Lift tip Çekvalfler
Pislik tutucular
Dik Çekvalf
Dip Klapeleri
Demontaj parçası

gibi akış kontrol elemanlarını geliştirerek üretmekte ve pazarlamaktadır. Bu ürünler; endüstri, içme suyu şebekeleri, çok katlı binaların su sistemleri, yangın sistemleri, soğutma sistemleri, petrol endüstrisi ve tarımsal sulama sistemlerinin idaresinde kullanım alanı bulurlar.
Doğuş Kalite Kontrol Depertmanı, firmanın 10 yılı aşkın üretim deneyimleri ile kazanılmış bulunan yüksek kalite seviyesini korumak üzere, tecrübeli ve kalifiye elemanlarından oluşmuştur.
Tüm DVD ürünleri, gerekli basınç ve akış şartlarına göre düzenli olarak test edilmektedir. Müşterilerin ihtiyaçlarına cevap vermek üzere, firmamız Ar-Ge depertmanı sürekli olarak ürünlerini geliştirmekte ve firma kaynaklarının önemli bir miktarını bu işe ayırmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Doğuş Vana firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Doğuş Vana firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.